Anasayfa  
  Kaymakamlık  
  KHGB  
  Muhtarlarımız  
  İlçemiz  
  Konaklama  
  Projelerimiz  
  Haberler  
  Iletisim  
Genel Anket
İlçemizde turizmin gelişmesi için yapılcek en önemli yenilik ne olmalı?
Günlük Gazeteler
Haberler
İskenderun Sahil Güvenlik Grup Komutanı Kıdemli Binbaşı Çağın TAŞKIN Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ü 11 Ekim 2016 günü saat 11.00 de makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Sahil Güvenliğin görevleri ile ilgili bilgilendirme yapıldı.
Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, Karataş ilçemizde bir dizi incelemelerde bulunmuş ve programı çerçevesinde İlçemizde bulunan Magarsus Antik Kenti Anfi Tiyatrosunda incelemelerde bulunmuştur.
Karataş ilçemizi ziyaret programı kapsamında Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL ile birlikte İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Bora SARI görev bölgesi ile ilgili bilgilendirme yapmıştır.
Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ile birlikte Karataş Belediye Başkanlığını ziyaret etmiştir. Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL ve belediye personelleri tarafından karşılanan Sayın Valimize belediyenin faaliyetleri ile ilgili bilgiler verildi.
Karataş İlçesi ziyaret programı kapsamında Sayın Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK eşliğinde İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Emniyet Amiri Mustafa GÖKÇEL, Vali Mahmut DEMİRTAŞ a emniyet ve asayiş konularında bilgilendirme yaptı.
Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ ın Adana ilçelerini tanımak adına yapmış olduğu program kapsamında Karataş ilçemizi ziyaret etmiştir. Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ ı, Kaymakam Recep ÖZTÜRK başkanlığında Kurum Amirleri tarafından karşılanmış ve Kaymakamımız tarafından kendisine ilçe ile ilgili brifing verilmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş Adliyesine Cumhuriyet Savcısı olarak atanan Uğur YAZICI'yı makamında ziyaret etti.
Adana Ak Parti Milletvekili Fatma Güldemet SARI, Ak Parti İl Başkanı Fikret YENİ, İlçe Başkanı İbrahim YÜCE ve beraberindeki heyet Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ü makamında ziyaret etmişlerdir.
İlçemizde esen aşırı rüzgar nedeniyle ilçemiz mahallelerinden Helvacı Mahallesinde bulunan Caminin Minaresi yıkılmıştır.
Karataş İlçemizde 21 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 03:00-04:00 saatleri arasında yaşanan fırtına ve fırtına ile oluşan hortum kapsamında Çukurkamış Mahallesinde bulunan Çukurkamış Camiinin minaresi hortum nedeniyle yıkılmıştır.
19 EYLÜL Gaziler Günün İlçemizde Atatürk Anıtına Kaymakam Recep ÖZTÜRK, Garnizon Komutanı Bora SARI ve Belediye Başkan Vekili Gürsel AKPINAR tarafından çelenk sunumu ile yapıldı. Gaziler adına Ali TONGÜÇ tarafından yapılan konuşmanın ardından Kaymakamlık Makamında ikramlarda bulunuldu. Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK tarafından Gazilerimize Öyküm Butik Otelde öğle yemeği verildi.
İlçemiz Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Karataş Balıkçılık Kooperatifi işbirliği ile Balıkçıların uyması gereken kurallar ve yapılan işlemlere ilişkin 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü saat 14:00 de toplantı düzenlenmiştir.
Karataş ilçesi halkından ve yatırımcı eski Galatasaylı futbolcu Hasan ŞAŞ ve babası Malik ŞAŞ, İlçe Kaymakamı Recep ÖZTÜRK ü 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü saat 11:00 de makamında ziyaret etmiştir.
30 Ağustos Zafer Bayramının 94 yılı İlçemizde Kaymakam Recep ÖZTÜRK, Garnizon Komutanı Yzb.Bora SARI, Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL ın Atatürk Anıtına Çelenk sunumu ve günün anlam ve önemini belirtilen konuşmalar yapılmak suretiyle kutlanmıştır.
Karataş İlçesi Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK Başkanlığında 29.08.2016 Pazartesi günü saat 10:00 da Kaymakamlık Makamında yapıldı.
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Adana Çiftçiler Başkanlığı tarafından düzenlenen 2016 yılı Mısır Hasat sezon açılışına katılmıştır. Törene Adana Valimiz Mahmut DEMİRTAŞ, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Yüreğir Kaymakamı Fatih GENEL İl Gıda Tarım Müdürü, Çiftçiler Başkanı Mutlu DOĞRU ve diğer çiftçilerimiz katılmıştır.
İl Jandarma Alay Komutanı Albay Fatih YILMAZ, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü makamında ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Ziraat Bankası Karataş Şube Müdürlüğüne atanan Müdür Yaşar KAHRAMAN'ı makamında ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş Noterliği görevine atanan Noter İsmail ARISOY'u makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunmuştur.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, İlimize atanarak göreve başlayan İl Jandarma Alay Komutanı Albay Fatih YILMAZ'ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dileğinde bulunmuştur.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, ülkemizin son zamanlarda yaşamış olduğu darbe girişimi sonrasında Hükümetimiz tarafından alınan Olağanüstü Hal durumu ve 23 Temmuz 2016 tarihinde yayımlanan Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere ilişkin 667 sayılı Kanun Hükmünde Kararname'nin uygulanmasına ilişkin tedbirler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlemiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş Adliyesine atanarak görevine başlayan Hakime Fatma Yelda SAKİN i makamında ziyaret etmiş ve yeni görevinin ilçeye hayırlı olmasını dilemiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş Adliyesine atanarak göreve başlayan Hakime Filiz DEMİR i makamında ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını dilemiştir.
İlçemizde bulunan Deniz Kuvvetleri Komutanlığına ait SGR Karataş Komutanlığına atanan Üsteğmen Orçun SARIOĞUZ, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ü 26.07.2016 günü saat 15.00 de makamında ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 16.07.2016 günü İlçe Emniyet Amirliğine bağlı Karakolu ziyaret ederek iş ve işlemler hakkında Komiser Gizem KORU'dan bilgi almıştır.
İlçemizde faaliyet göstermek üzere eski Ekmek fabrikası yerine Migros Jet mağazasının açılışını İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ve Migros firma temsilcileri birlikte yapmışlardır.
Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK tarafından Ramazan Bayramı kapsamında Belediye Başkanı, İlçe Jandarma Komutanı ve Daire Amirleri, Belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar ile Makamda Bayramlaşma gerçekleştirildi.
İlçemize atanarak göreve başlayan Karataş Noteri İsmail ARISOY, Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü 20 Haziran 2016 günü saat 11.30 da makamında ziyaret etti.
Karataş İlçesi Halkından Hakan ŞENKAL ile Kamil ŞEN ortaklığında 17 Haziran 2016 günü saat 16.00 da, ŞENKAL Otomobil ve Halı Yıkama Servisi açıldı. Servis açılışına İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan KARALAR, Karataş Belediye Meclis Üyeleri Bülent ATALAY ile Gürsel AKPINAR ve vatandaşlar katılmışlardır.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 2015-2016 Öğretim yılı kapsamında 17 Haziran 2016 günü saat 11.00 Mehmet Akif Ortaokulu Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yılsonu Karne Dağıtım programına katılarak öğrencilere karne ile Teşekkür Belgelerini vermiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 2015-2016 Öğretim Yılı kapsamında 17 Haziran 2016 Cuma Günü saat 10.00 da İlçemiz imam Hatip Ortaokulunun düzenlemiş olduğu Yılsonu Karne dağıtma programına katılarak öğrencilere karnelerini verdi.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş Adliyesinde görev yapan ve Antalya İli Manavgat İlçe Adliyesine tayini çıkan Hakime Zeynep Coşgun'u makamında ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş Adliyesinde görev yapan ve Mersin Adliyesine tayini çıkan Hakime Fetva DEMİREL'i makamında ziyaret ederek yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş Adliyesinde görev yapan ve Sivas İli Yıldızeli İlçesine tayini çıkan Selim YÜCE'yi makamında ziyaret ederek yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi.
Sağlık Bakanlığı tarafından "Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Projesi" kapsamında çeşitli okullarımızda başarılı olan öğrencilere hediye edilen bisikletler İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK tarafından öğrencilere teslim edildi.
Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen Kurumlar arası Futbol Turnuvasına katkı sağlayan Halı Saha İşletmecisi Hasan APAYDIN a Kaymakam Recep ÖZTÜRK tarafından Teşekkür Belgesi ve Turnuva süresince özveri göstererek bütün maçları düzenli olarak takip ederek maç sonuçlarını tutan Belediye Zabıta Memuru Korhan ŞIRNAK a da Başarı Belgesi verildi.
Karataş Kaymakamlığı tarafından organize edilen Kurumlar arası Kaymakamlık Futbol Turnuvası 03 Haziran 2016 tarihinde yapılan maçlarla sona erdi.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Mehmet Akif Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından düzenlenen Tübitak 4006 Bilim Fuarını gezerek öğrencilerden yapmış oldukları projeler hakkında bilgi almıştır.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, İlçemizde Balıkçılık işi ile uğraşan Levent ve Bülent İNAL kardeşlerin işletmiş olduğu İNAL Balıkçılığı ziyaret etti.
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı haftası kapsamında İlçemizde bulunan Tevfik Aysel Canbolat Anadolu Lisesinde etkinlikler düzenlenmiştir.
Kaymakam Recep ÖZTÜRK'ün talimatı çerçevesinde sportif faaliyetlerin arttırılması, kurumlar arasında kaynaşma ve diyalogların arttırılması amacıyla Kurumlar arası Halı Saha Futbol Turnuvası açılışı yapıldı.
Çukurova Avcılık ve Atıcılık Spor Klübü Derneğinin İlçemizde düzenlemiş olduğu Trap Yarışmasında İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ve İlçe Jandarma Komutanı Bora SARI'ya yarışmalara yapmış oldukları katkılardan dolayı Vali Yrd. Şükrü ÇAKIR tarafından plaket verildi.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Çukurova Avcılık ve Atıcılık Spor Klübünün İlçemiz Bahçe Plajında düzenlemiş olduğu Trap Atışlarına katıldı.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün 2015-2016 yılı Kurslarında eğitim gören kursiyerler tarafından hazırlanan ürünlerin sergilendiği yılsonu sergisi Kapalı Spor salonunda gerçekleştirildi.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK İlçemizde faaliyet göstermek üzere inşaatı devam eden Tevfik Aysel CANBOLAT Anadolu Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, ilçemizde elektrik, su tesisat işi yapan Tansel ve Yüksel AKPINAR kardeşleri işyerlerinde ziyaret etti.
TÜBİTAK ın düzenlemiş olduğu Ortaöğrenim öğrencilerine dönük yarışmada bölge ikinciliği kazanan İlçemiz Tevfik Aysel Canbolat Anadolu Lisesi öğrencisi Şafak Mert KUMLU ya Kaymakam Recep ÖZTÜRK tarafından 1 adet Dizüstü bilgisayar hediye edildi.
İlçemiz Mehmet Akif Ortaokulu 5-A sınıfı öğrencileri Yağız Cumali ÜNAL ve Tunahan Can UYGUN, Kaymakam Recep ÖZTÜRK ü makamında ziyaret etti.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında okullarda çeşitli branşlarda düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Kaymakam Recep ÖZTÜRK tarafından ödülleri verildi.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de coşkuyla kutlandı.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş ilçe halkı ve esnaflar ile sohbet etmişlerdir.
İlçemiz Tevfik Aysel Canbolat Anadolu Lisesi Müdürü ile TÜBİTAK ödülü olan öğrenci Şafak Mert KUMLU, Kaymakam Recep ÖZTÜRK ü makamında ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Yemişli Mahallesinde bulunan Yemişli Kuran Kursu binasında incelemelerde bulundu.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Tapu Müdürlüğüne Müdür Vekili olarak atanan Mesut MENCİK i makamında ziyaret etmiştir.
Karataş Tevfik Ayser Canbolat Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlama programı Mehmet Akif Ortaokulu toplantı salonunda gerçekleşmiştir.
18 Mart Çanakkale Zaferi İlçemizde yapılan etkinlikte kutlandı.
Karataş Kaymakamlığı ile İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü koordinesinde ilçemizde 17.03.2016 günü saat 10.00 da Tarım Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.
14 Mart Tıp Bayramı ve haftası kapsamında Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Rafet Kerimoğlu ile beraberindeki heyet İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ü makamında ziyaret etmişlerdir.
12 Mart İstiklal Marşının Kabulünün yıldönümü İlçemiz Mehmet Akif Ortaokulunda yapılan programla kutlandı.
İlçemizde tarımsal faaliyette bulunan çiftçilere hizmet vermek üzere Tarım Kredi Kooperatifinin Karataş Şubesi 09.03.2016 günü saat 10.00 Kaymakam Recep ÖZTÜRK, Belediye Başkanı Boğaçhan ÜNAL, AKP İlçe Başkanı İbrahim YÜCE ve kurum amirleri ile çiftçilerin katılımı ile açılmıştır.
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne bağlı 12. Bölge Müdürü Sayın Burhan GÖKSU, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ü 04 Mart 2016 günü saat 10.00 da makamında ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 01 Mart 2016 günü saat 17.00 de ilçemize bağlı Yüzbaşı Mahallesinde ziyarette bulunmuştur.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 01 Mart 2016 tarihinde saat 16.00 da Oymaklı Mahallesi muhtarlığını ve Oymaklı İlköğretim Okulunu ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 1 Mart 2016 günü saat 15.00 de ilçemize bağlı Helvacı Mahallesinde ziyarette bulunmuştur.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 01 Mart 2016 günü saat 14.00 de Çimeli Mahallesi Muhtarı Atilla ARAS ve Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim YÜCE yi ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 01 Mart 2016 tarihinde saat 13.00 de İlçemize bağlı Çukurkamış Mahallesini ziyaret etmiştir.
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet SÖĞÜT, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ü 01.03.2016 Salı günü saat 10.00 da makamında ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 18.02.2016 Perşembe günü saat 16.00 da İlçemiz Hasırağacı İlköğretim Okulunu ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 18.02.2016 Perşembe günü saat 15.00 de İlçemiz Tuzkuyusu Mahallesi İlköğretim Okulunu ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 18.02.2016 Perşembe günü saat 14.00 de İlçemize bağlı Ataköy İlköğretim Okulunu ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 18.02.2016 Perşembe günü saat 13.00 de İlçemiz Damlapınar Mahallesinde bulunan Damlapınar İlköğretim Okulu nu ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 18.02.2016 Perşembe günü saat 11.00 de ilçemiz Tabaklar Mahallesinde ziyarette bulunmuştur.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 18.02.2016 Perşembe günü saat 10.00 da İlçemize bağlı Konaklı (Tabur) mahallesinde ziyarette bulundu.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 17.02.2015 tarihinde saat 10.00 da İlçemizde bankacılık faaliyeti gösteren Ziraat Bankası A.Ş. Müdürü Ali KÜLTÜR'ü makamında ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 15.02.2016 Pazartesi günü saat 15.00-16.30 arası İlçemize bağlı Tuzla Mahallesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, İlçemizde tarımsal faaliyette bulunan Doğru Tarım sahibi Müslüm DOĞRU'yu 15.02.2016 Pazartesi günü saat 14.00 de ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ilçemizde tarımsal faaliyet gösteren Aydın Tarım sahibi ve aynı zamanda Çukurkamış Muhtarı olan Durmuş Ali AYDIN'ı işyerinde ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ilçemizde pimapen işi yapan Ersin BALBARS'ı işyerinde 9 Şubat 2016 günü saat 15.00 de ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ilçemizde faaliyet gösteren HAK-İŞ Pen sahibi Hakan BALBARS'ı işyerinde ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 8 Şubat Pazartesi günü Liman Başkanı Cumali GÜZEL ve Karataş Balıkçılık Kooperatifi Başkanı Kamil ŞIRNAK ile limanda incelemelerde bulunarak tekne sahipleri ile sohbetlerde bulunmuştur.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 08.02.2016 tarihinde saat 14.00 Liman Başkanını makamında ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 2015-2016 Öğretim yılı yarıyıl tatili nedeniyle 22.01.2016 tarihinde Atatürk İlköğretim Okulunda düzenlenen Karne törenine katılmıştır.
İlçemize bağlı Ata Sulama Birliği Başkanı Zeki KÖZİĞ, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ü 12 Ocak 2016 Salı günü saat 11.00 makamında ziyarette bulunmuşlardır.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ilçe merkezinde dönercilik işi yapan Kral Döner sahibi Fırat SAGÜN ü ziyaret etti.
 İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş esnaf ziyaretlerinde bulunduğu sırada şehir içerisinde bulunan havuzlu parkta Karataş eski Orta Mahalle Muhtarı , eski Belediye Meclis üyesi ve Mimar Sedat GÜL ile karşılaşarak sohbet etmişlerdir. 
Adana da faaliyet gösteren Çukurova Oğuz Boyları Derneği Başkanı Mehmet DEMİR ile Akdeniz Yörük Türkmen Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkan yardımcısı  Yusuf UZUN, Sarıçam Yörük Türkmen Derneği Başkanı Bünyamin ÇINARLI ve diğer temsilciler İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü 21 Aralık 2015 günü makamında ziyaret etmişlerdir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, İnneplihöyüğü mahalle muhtarı Ümit KURMAN'ı köyde bulunan çiftliğinde ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, İlçemize bağlı Konaklı Mahallesinde yavru balık üretim merkezi Akuvatur'da incelemelerde bulundu. 
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, ilçemiz esnaflarından Şalgamcı-Dordurmacı Süleyman'ı işyerinde ziyaret etti. Şalgamcı Süleyman bey, Kaymakam Recep ÖZTÜRK  e şalgam ikram etmiştir.  
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, İlçe Müftülüğünü ziyaret etmiştir. Ziyaret sırasında Müftü vekili Vaiz İsmail AKTOPRAK Kaymakama müftülüğün faaliyetleri hakkında bilgi vermiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Ziraat Odası Başkanı Mustafa YEŞİLYAPRAK' ı makamında ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK Adana Büyükşehir İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı olarak Karataş ta faaliyet gösteren İtfaiye ekibini ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK Karataş İlçesi esnaflarından olan ve yerel market olarak faaliyetini sürdüren Şeker Marketi ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş esnaflarından Atalay Emlak Sahibi Bülent ATALAY'ı emlak ofisinde 25.11.2015 tarihinde ziyaret etmiştir.  
Adana Valimiz Sayın Mustafa BÜYÜK, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü 2 Kasım 2015 Pazartesi günü saat 14.00 de makamında ziyarette bulunmuştur.
PTT işletmelerinin kuruluşunun 175 nci yılı kapsamında İlçemiz Posta Müdür V. Tekin DURUŞ, İlçe Kaymakamı Recep ÖZTÜRK makamında ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 21.10.2015 Çarşamba günü saat 15.00 de Tuzla İlköğretim Okulu Müdürlüğü ve velileri tarafından organize edilen Aşure Günü etkinliğine katılmıştır.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 21.10.2015 Çarşamba günü saat 14.00 de İlçemiz Kapı Mahallesi İlköğretim okulunu ziyaret etti.
Yüreğir Kaymakamı Fatih GENEL, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü 21.10.2015 Çarşamba günü saat 10.00 da makamında ziyaret etmiştir.
Diyanet Sen Adana Şubesi Şube Başkanı Feysel AKKOÇ, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahrettin TÜRKMENOĞLU, Mustafa ÜNALDI, Ahmet ALPASLAN ve Karataş İlçe Yönetimden Mustafa YILDIZ, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü 21.10.2015 Çarşamba günü makamında ziyaret etmişlerdir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK İlçemizde tarımsal faaliyet gösteren DAY Gıda ve Tarım İşletmeciliği San.ve Dış. Tic.A.Ş. İşletme Müdürü Ziya AKSOĞAN'ı 19.10.2015 Pazartesi günü saat 10.00 ziyaret etmiştir.
Dünya Türkmenler ve Konyalılar Derneği Başkanı Talip PEKTAŞ ile yönetim kurulu üyelerinden Mehmet DEMİRGÖK, Av.İsmail DEMİRDÜZEN, Orhan SUCU ve Sinan GÜL Kaymakam Recep ÖZTÜRK'ü 15.10.2015 Perşembe günü saat 11.00 de ziyaret etmişlerdir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 14.10.2015 Çarşamba günü ilçemizde faaliyet gösteren esnaflarımızdan Saatçi Sadık TOSUN ve Terzi Ali ÇAPAR'ı işyerlerinde ziyaret etmiştir.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, kurum ziyaretleri kapsamında 13.10.2015 Salı günü saat 11.45 de Karataş Posta Müdür vekili Tekin DURUŞ'u ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 13.10.2015 Salı günü saat 11.30 da Karataş Noteri Zeynep Tekin BACAKSIZ'ı makamında ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 13.10.2015 Salı günü saat 11.00 de Karataş Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet OKTAY'ı makamında ziyaret etmiştir.  
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş Vergi Dairesi Müdürlüğünü 13.10.2015 Salı günü saat 10.30 da ziyarette bulunmuştur. 
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK  ilçemizde faaliyet gösteren Alevi Kültür Derneği ve Aşevini 13.10.2015 Salı günü saat 10:00 da ziyaret etmiştir. 
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 12.10.2015 Pazartesi günü Deniz Kuvvetleri Komutanlığına ait SGR Karataş Gözetleme Karakol Komutanlığını ziyaret etti.
 01 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği seçimleri nedeniyle Kaymakam Recep ÖZTÜRK Başkanlığında İlçemizde teşkilatı bulunan siyasi partiler ve emniyet birimleri ile 08.10.2015 tarihinde Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı.
2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Açılışı nedeniyle İlçemiz Cumhuriyet İlköğretim okulunda 02 EKİM 2015 tarihinde kutlama programı gerçekleştirildi.
Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Zülfigar İnönü Tümer, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü makamında ziyaret etti.
Akdeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla DEMİRHAN ve beraberindeki heyet ile birlikte Kaymakam Recep ÖZTÜRK'ü makamında ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK,İl Tarım Müdürü Ahmet SÖĞÜT, İlçe Tarım Müdürü Murat UZUN ve ziraat mühendisleri ile birlikte Tabaklar Köyünde yerfıstığı hasadında bulundu.
Karataş Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı ve ilçe yöneticileri Kaymakam Recep ÖZTÜRK'ü makamında ziyaret etti.
 İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK Halk Eğitim Müdürlüğü'nün açmış olduğu saz kursunu ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 27.08.2015 günü öğleden sonra Tuzla bölgesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.   
Kaymakam Recep ÖZTÜRK, Karataş Devlet Hastanesi ve 112 Acil birimini ziyaret etti. 
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 24.08.2015 Pazartesi günü saat 12.00 de Karataş Balıkçı Barınağında bulunan balıkçı teknelerinde ziyaretlerde bulundu.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 24.08.2015 günü saat 11.30 da Karatas Su Ürünleri Kooperatif Başkanlığını ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 24.08.2015 günü saat 11.00 de Liman Başkanlığını ziyaret etti.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK 24.08.2015 tarihinde saat 10.00 da Sahil Güvenlik Bot Komutanlığını ziyaret etti. 
Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Milletvekili Sadullah KISACIK, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü 21.08.2015 Cuma günü makamında ziyaret etti.   
  Karataş Kaymakamlığına atanan ve 31 Temmuz 2015 tarihinde görevine başlayan Kaymakam Recep ÖZTÜRK tarafından İlçe Kurum Amirleri ile kurumların iş ve işlemleri ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında 12 Ağustos 2015 günü saat 10.00 da Kaymakamlık Makamında toplantı düzenlendi.

                                                                            
Duyurular
Karataş Foto Galeri
Finans Bilgileri
Döviz
Hava Durumu
ADANA