Anasayfa  
  Kaymakamlık  
  KHGB  
  Muhtarlarımız  
  İlçemiz  
  Konaklama  
  Projelerimiz  
  Haberler  
  Iletisim  
Genel Anket
İlçemizde turizmin gelişmesi için yapılcek en önemli yenilik ne olmalı?
Günlük Gazeteler
Haberler
30.11.2016 tarih ve 2016/861 sayılı Müşterek Kararname ile Adana Vali Yardımcılığından, Karataş İlçe Kaymakamlığına atanan Kaymakamımız Durmuş GENÇER, 04.01.2017 tarihi itibari ile ilçemize gelerek görevine başlamıştır.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, 2015-2016 Öğretim yılı yarıyıl tatili nedeniyle 22.01.2016 tarihinde Atatürk İlköğretim Okulunda düzenlenen Karne törenine katılmıştır.
İlçemize bağlı Ata Sulama Birliği Başkanı Zeki KÖZİĞ, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ü 12 Ocak 2016 Salı günü saat 11.00 makamında ziyarette bulunmuşlardır.
İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK ilçe merkezinde dönercilik işi yapan Kral Döner sahibi Fırat SAGÜN ü ziyaret etti.
 İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK, Karataş esnaf ziyaretlerinde bulunduğu sırada şehir içerisinde bulunan havuzlu parkta Karataş eski Orta Mahalle Muhtarı , eski Belediye Meclis üyesi ve Mimar Sedat GÜL ile karşılaşarak sohbet etmişlerdir. 
Adana da faaliyet gösteren Çukurova Oğuz Boyları Derneği Başkanı Mehmet DEMİR ile Akdeniz Yörük Türkmen Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkan yardımcısı  Yusuf UZUN, Sarıçam Yörük Türkmen Derneği Başkanı Bünyamin ÇINARLI ve diğer temsilciler İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü 21 Aralık 2015 günü makamında ziyaret etmişlerdir.
Yüreğir Kaymakamı Fatih GENEL, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü 21.10.2015 Çarşamba günü saat 10.00 da makamında ziyaret etmiştir.
Diyanet Sen Adana Şubesi Şube Başkanı Feysel AKKOÇ, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahrettin TÜRKMENOĞLU, Mustafa ÜNALDI, Ahmet ALPASLAN ve Karataş İlçe Yönetimden Mustafa YILDIZ, İlçe Kaymakamımız Recep ÖZTÜRK'ü 21.10.2015 Çarşamba günü makamında ziyaret etmişlerdir.

                                                                            
Duyurular
Karataş Foto Galeri
Finans Bilgileri
Döviz
Hava Durumu
ADANA