Anasayfa  
  Kaymakamlık  
  KHGB  
  Muhtarlarımız  
  İlçemiz  
  Konaklama  
  Projelerimiz  
  Haberler  
  Iletisim  
Genel Anket
İlçemizde turizmin gelişmesi için yapılcek en önemli yenilik ne olmalı?
Haberler
Kaymakam Mustafa KILIÇ Karataş İlçesi Merkez, Belde ve Köy Muhtarlarına Mehmet Akif İlköğretim Okulunda düzenlenen törenle bugüne kadar yaptıkları başarılı çalışmaları ve hizmetlerinden dolayı Başarı Belgesi ile taltif etti.
Topraklı köyünden Şehit Cemil Savaş ALTIPARMAK’ın babası Harun ALTIPARMAK ve Topraklı Köyünden Güney AKKAYA, 20.03.2014 Perşembe günü Sayın Kaymakamımız Mustafa KILIÇ’ı makamında ziyaret etmişlerdir.
Topraklı köyünden Şehit Cemil Savaş ALTIPARMAK’ın babası Harun ALTIPARMAK ve Topraklı Köyünden Güney AKKAYA, 20.03.2014 Perşembe günü Sayın Kaymakamımız Mustafa KILIÇ’ı makamında ziyaret etmişlerdir.
İlçemiz Jandarma Komutanlığına bağlı Tuzla Beldesinde bulunan Tuzla Jandarma Komutanlığı bahçesinde yapılan Komutanlık Sorumluluk sahasında bulunan Köylerde şehit olan askerlerimiz adına yaptırılan Şehitlik Anıtı 18 Mart 2014 Şehitler Günü Anma Programı kapsamında düzenlenen törenle açıldı.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ev yaptırılacak vatandaşlar ile Kaymakam Mustafa KILIÇ Makamında 10.01.2014 tarihinde bir toplantı düzenledi.

    İlçe Milli Eğitim Müdür V. Ramazan PAKSOY, Cumhuriyet İlk Öğretim Okulu, Okul Müdürü Ahmet SERT, Sınıf Öğretmeni Ülfet NURALIŞ ile birlikte öğrenciler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Karataş Kaymakamımız Sayın Mustafa KILIÇ'ın ziyaretine geldiler. Ayrıca Karataş Kaymakamımız Sayın Mustafa KILIÇ'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı…

       Karataş İlçesinde yaşayan 2 çocuk sahibi 1 çocuğunun özürlü olduğu Yılmaz KARIKSIZ’a Karataş Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kendi arsasına ev yaptırıldı.

    Karataş İlçesi Kırmızı Dağ Mevkiinde 20 metre karelik, harabe bir evde yaşayan 2 çocuk sahibi Şaban KAYAR’a Karataş Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yeniden ev yaptırıldı.

       Karataş İlçesinde yaşayan 3 çocuk sahibi Zeynel Abidin ALİCE’ye Karataş Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kendi arsasına ev yaptırıldı.

              Karataş İlçesine bağlı Kızıltahta Köyünde 20 metre karelik, kamıştan yapılma evde yaşayan 4 çocuk sahibi Halil ÇETİN’e Karataş Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yeniden ev yaptırıldı.

      
    Karataş Kaymakamımız Sayın Mustafa KILIÇ'ın Ramazan Bayramı Mesajı

      27.07.2011 Günü Adana Valimiz Sayın İlhan ATIŞ ve Değerli eşi Sayın Birsen ATIŞ Hanımefendi ile Adana Büyük Şehir Belediye Başkan V. Sayın Zihni ALDIRMAZ ile birlikte İlçemizi ziyaret ettiler.

        Adana Sevgi Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu, Müdür Yrd. Fethi KILIÇ ile öğrencileri Karataş Kaymakamımız Sayın Mustafa KILIÇ'ın ziyaretine geldiler...

    Karataş İlçesine bağlı Yüzbaşı Köyünde 20 metre karelik, yıkılmak üzere kamış üzerine çamur ile sıvama evde yaşayan 70 yaşındaki Ramazan DİNÇER’e Karataş Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yeniden ev yaptırıldı


                                                                            
Duyurular
Karataş Foto Galeri
Finans Bilgileri
Döviz
Hava Durumu
ADANA